Поступление новинок мебели и сумок от Solar Tackle
Желания
Добавьте товары в желания
0
Мой заказ

Carp Zoom

Сортировка:
сначала новые по популярности сначала дешевле по названию

Молода, але дуже амбітна фірма з Угорщини, буквально увірвалася на вже встановившийся ринок приманок, підгодовувань, наживок і аксесуарів для рибного лову. Вони не визнають консервативних думок, а якщо використовують чужий досвід, то вміло додають своє, сучасне бачення риболовлі.

Девіз фірми “Carp Zoom” – “Born to Catch” (“Народжені Ловити”), що підтверджують численні шанувальники їхньої продукції.

«Carp Zoom» – це унікальні природні прикормки, рослинні насадки, бойли, приманки-сендвічі, ароматизатори. Кукурудза з ароматами меду, ванілі, полуниці, анісу, сливи, мідій або часнику. Асортимент розрахований на будь-який смак для самої примхливої ​​і вибагливої ​​риби.

Сотні “фірмових”, вже оцінених рибалками товарів, і постійні цікаві новинки і сюрпризи – підгодовування ручної роботи Hand Made Boil, Feeder Zoom, великі бойли для коропів, аро-матизатори, пасти …

Продукція від Carp Zoom одна з кращих в Європі. Інновації і якість продукції Carp Zoom була високо оцінена експертами головного риболовного форуму Європи, щорічної виставки товарів для любительського рибальства – EFTTEX. У 2011 році лауреатами виставки серед натуральних насадок стали кукурудза з медом Natural Corn Floaters (NCF) і гранули Natural Pellet Floaters (NPF) виробництва Carp Zoom. На виставці EFTTEX +2012 лауреатом стала приманка на сома Catfish Mega Pellet їх же виробництва. Продукція Carp Zoom успішно присутня на ринку Великобританії, консервативному, але дуже розуміючому толк в чудових риболовних товарах. Оцінили якість продукції Carp Zoom і риболови Франції, Італії, Польщі, Чехії, Болгарії. Тепер Carp Zoom вже в Україні.

Развернуть
Наверх