АКЦІЯ! День РИБАКА зі знижками
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Бойли варені

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою

Бойли для риболовлі

Кожен рибалок майже постійно ставить питання, які бойли для лову коропа будуть ефективними для обраного типу риболовлі, адже правильний вибір приманки це одна зі складових успіху рибалки.

Бойли називають приманкою №1. Саме завдяки бойлам було спіймано сотні карпів, тому ця приманка має великий ступінь довіри. Існує багато типів бойлів, різних кольорів та смаків, розмірів.

Купити бойли для лову коропа

Риба виявляє інтерес до приманки цього виду, незважаючи на те, що вони самі по собі не схожі на органічну їжу, яку короп звик розрізняти у водоймі. Тому існує деякий парадокс у використанні бойлів - на тих водоймах де бойли не використовувалися для лову коропа, необхідно витратити пристойну кількість часу, щоб привчити коропів до цієї приманки, в той же час як на запресованих водоймах, вам необхідно буде винахідливість, щоб короп клюнув саме на ваш бойл, а не бойл конкурента. У будь-якому випадку лов коропа на бойли це захоплююче заняття, адже рибальських сесій може бути безліч, оскільки короп поводиться по-різному в певні сезони року, на різних озерах і річках, зрештою його поведінка також залежить від тієї приманки до якої він був привчений.

У нашому рибальському інтернет-магазині, ви знайдете все для риболовлі на коропа, коропові вудилища, все для оснасток і звичайно величезні асортименти бойлів у будь-яких розмірах від перевірених виробників, популярних як в Україні так і по всьому світу.

Вгору