АКЦІЯ! День РИБАКА зі знижками
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Розчинні бойли

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою

Розчинні бойли

Бойли - найпопулярніша приманка для лову коропа. Їх винайшли не так давно на початку 80-х років, з тих їх популярність тільки зростає. На сьогоднішній день в рибальському інтернет-магазині можна зустріти безліч різних видів бойлов, будь-якої колірної гами, від яскравих до малопомітних в воді буро-зелених, ви можете знайти Бойл розчинні, Бойл класичні для донного лову, спливаючі або плаваючі Бойл pop-ups та навіть світяться флуоресцентні Бойл.

Крім того всі ці різноманітні Бойли представлені в різних смакових діапазонах, привабливих для риби, в деяких з них може бути знижена кількість атрактантів для риболовлі, в інших же навпаки посилений смаковий букет. Ми дуже рекомендуємо активно використовувати різні види Бойл, щоб знайти ваш класичний бойл і вашу новинку в кожному з сезонів.

Бойли зазвичай випускають 3-х розмірів: 10 мм, 16 мм і 20 мм. Вони доступні в багатьох, привабливих для риби смаки і мають різноманітну забарвлення. 

Є кілька очевидних рад, які ми хотіли б дати початківцям рибалкам - не використовуйте плаваючі pop-up Бойли в разі, якщо дно водойми є гравій, а також якщо водойма дуже засмічений.

Такі види Бойлів має сенс використовувати, якщо ви знаєте, що риба, яка знаходиться в певній галузі не відповідає на ваші донні приманки або іноді бувають ситуації, коли риба могла звикнути до певної висоти розміщення приманки, тоді має сенс спробувати плаваючі Бойл pop-up. У літній час рибної ловлі є сенс використовувати Бойл яскравих кольорів. Крім того є успішні відгуки про використання світяться fluoro Бойл в зимово-весняний період, коли в оснащенні використовувалися 2 види Бойлів - звичайний і світиться бойл, який розташовувався над класичним бойлом.

Для зимової риболовлі, коли риба менш активна і глибше залягає плаваючі Бойли поп-апс краще розміщувати трохи глибше, але яскраві кольори також працюють.

Вгору