Надходження риболовних новинок 2024
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Волосінь для рибалки

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою

Волосінь рибальська

Волосінь для риболовлі - свого роду елемент, який пов'язує гачок та вудилище. До волосіні пред'являють дві вимоги, які на перший погляд суперечать одна одній – вона має бути тонкою та міцною. Тонкою для того, щоб у воді її не було видно, а міцною для виведення риби великої ваги, а також витримувати ривки риби вчасно підсікання. Поєднує ці вимоги синтетична волосінь з поліамідних смол.

На упаковці виробник вказує параметри волосіні, і якщо для професіоналів все зрозуміло, новачкам буває складно розібратися в термінах і цифрах. Також виробники вказують довжину в мотку, яка вказується в метрах, діаметр волосіні – у міліметрах, та міцність на розрив. Міцність найчастіше вказується в кілограмах, але бувають і випадки, коли використовують одиницю сили Н - ньютон, для того, щоб перевести це значення в кілограми потрібно Н розділити на 9,8 і вийде значення міцності в кілограмах.

При використанні вудки поплавця на риболовлі найчастіше користуються дуже тонкою ліскою 0,08-0,25 мм, а повідці на них тонше приблизно на 0,05 мм. Ліски рибальські дуже знижують свою міцність, коли на них зав'язують вузли, але без цього ніяк не обійтися. Для меншого зношування волосіні потрібно використовувати ті вузли, які менше впливають на зношування волосіні. Рибалкам-початківцям бажано навчитися зав'язувати такі вузли в різних умовах і завжди ним користуватися. Таким чином Ви суттєво скоротите дорогоцінний на рибалці час і збережете міцність волосіні у вузлі.

Рибальська ліска випускається зараз різних кольорів, чим часом викликає у рибалок питання, який колір краще вибрати. Однозначної думки щодо цього ви не знайдете, оскільки у кожного свої переваги. Але досвідчені рибалки помітили, що колір волосіні не має великого значення. Звичайно, прозора волосінь рибальська універсальна і підійде для будь-якої водойми, оскільки у воді вона практично не видно.

Як правило, волосіні зеленого відтінку застосовують у водоймах зарослих водоростями, сірі та блакитні ліски знаходять своє застосування в озерах і річках, коричневі – використовуються у водоймах, де замулене дно, а жовті відповідно на піщаному дні. Лісочка, купити яку Ви можете у нас у магазині, випускається світовими виробниками та відповідає всім стандартам якості.

Наші продавці-консультанти допоможуть вам підібрати саме той варіант, який вам необхідний.

Вгору