Снасті оптом - купити в Україні

Якщо ви маєте риболовний магазин, то ви потрапили на правильну сторінку. Оптовий магазин "Три Кита" - це добре підібранний ассортимент риболовного товару, оптові ціни за виконання умов першого замовлення, легке оформлення і швидка доставка у будь-який регіон УКраіни за 1 робочий день. 

Купити рибальські снасті по гуртовим цінам дуже важливий крок для становлення вашого магазину, тому ми все зробили за вас. Відібрали найкращі пропозиції по:

  • котушкам
  • вудлищам
  • приманкам
  • жилкам
  • принадам

Для покупки снасті оптом - потрібно зробити 2 кроки. Зарееструватися на сайті та підписатися на оптову розсилку. Після підтвердження підписки, ви автоматично (навіть о 1 годині ночі) отримаєте листа з актуальними цінами на риболовні товари.

Щоб стати партнером магазину Три Кита потрібно, зробити першу оптову закупку на сумму від 10000 грн. це можливо за оптовими цінами на сайті або через прайс лист, який ви отримуєте після підтвердження підписки.

Які рибні снасті оптом бувають?

Щоб мати гарний заробіток, рибальскому магазину потрібні гарні ціни на прикормки, наживки, вудки, рибальські гачки, поплавки, волосінь, а ще не забувати про: воблери, блешні, силіконові приманки (твістери, віброхвости), багато видів годівниць, коропових монтажів, ароматизаторів для прикормки. Все це та багато іншого можете купити в нашому інтернет магазині. Зручне меню сайту дозволяє швидко вибирати необхідну категорія товару, а правильний пошук допоможе Вам без втрати часу відшукати конкретно зацікавив Вас товар.

Оптові ціни та переваги Три Кита

Компанія Trikita - це не тільки всі снасті по опту, а ще і надійний партнер вашого бізнесу з 2004 року. В нашому бренд буку доступні не тільки укранські бренди Акрополіс, Технокарп, Carpio, Crazy Carp, Robin і великий ассортимент світових брендів.

Ексклюзивні дистрибуції на території України:

Black Cat - накрутіший бренд в світі сомової ловлі

Enterprise Tackle - насадки на коропа, кукурудза

Harrison rods - топові коропові вудлища з Британії

Gardner - великий ассортимент товарів для карпфішингу

Katran - волосінь, повідочні матеріали, шок лідери, аксессуари для фдерної і коропової ловлі

Vass - одяг і взуття для рибалок

Solar - корма для лову коропа, аксессуари для риболовлі, меблі

Nutrabaits - топова кормова програма з Великобританії

Якщо у вас виникли питання по роботі з оптовим відділом риболовних товарів, ви завжди можете звернутися до нас:

050 462-33-70

info@trikita.com.ua