Ласкаво просимо в наш інтернет-магазин риболовних товарів.

Незалежно від того, як давно ви прийшли у світ риболовлі, ми поділяємо вашу пристрасть і любов до захоплення. Безумовно, риболовля - це заняття для всіх і без обмежень. Це як активний спорт, так і просто можливість захопливо і спокійно провести час. Саме тому це і є причиною існування "Три Кита". Ми разом з вами, дорогі друзі, протягом 20 років у світі риболовлі.

Протягом багатьох років ми робимо все, щоб залишатися одними з найкращих в інтернет-торгівлі рибальськими снастями, постійно адаптуючись до нових потреб і бажань рибалок. Саме це є і буде надалі нашими головними пріоритетами.
Будь ви починаючий рибалка, досвідчений рибалка зі стажем або ж професіонал - ми допоможемо вам у здійснені ваших цілей і бажань за допомогою нашого різноманітного асортименту рибальських снастей. Незалежно від виду риби і рівня майстерності, незалежно від місця роболовлі - ми можемо запропонувати всі необхідні снасті та обладнання як для риби так і для самого рибалки!

З моменту відкриття нашого магазину у 2004 році, ми значно виросли. Наразі ми пропонуємо широкий асортимент рибальських товарів: для поплавкової, матчевої та фідерної риболовлі, ловлі хижої риби, снасті для лову трофейного сома. І звичайно, те, з чого ми починали, великий асортимент коропових снастей, все для лову від ставкового коропа до озерних монстрів, гігантських сазанів Дунаю або Сули.

В магазині представлений різноманітний вибір рибальських товарів за вигідними цінами, як для риби, так і для самого рибалки. Все від приманок, вудок, котушок і до одягу для рибалок, аксесуарів, рибальських стільців, наметів, як вітчизняних та світових виробників. 

У 2019 році ми розширили свій асортимент та продаємо легендарні французькі ножі ручної роботи Laguiole та Le Thiers - в асортименті оригінальні складні ножі, правильні ножі для стейку, штопори для відкорковування вина.

З нагоди нашого ювілею, ми підготували приємні знижки на більшість наших товарів. Пропозиція на товари буде діяти більше часу, ніж зазвичай, але хороші товари швидко закінчуються, тому не варто відкладати покупку на потім! 
Не пропустіть нагоду зловити гарну знижку на бажану покупку!