Про коропові гачки Gardner

Але для початку ми хотіли б розповісти про виробництво гачків. Усі без винятку гачки виготовляються у Японії. Вибір не випадковий, тому що в Японії знаходиться найдосконаліше обладнання. Фахівці компанії Gardner розробляють проект, креслення гачка, передають вихідні дані в країну Вранішнього Сонця і там вже з усією скрупульозністю створюються гачки. Далі кожен гачок нагрівається до дуже високої температури, потім його різко охолоджують. Таким чином, молекулярна структура набуває стрункішої форми, що позитивно позначається на надійності гачків. Вінцем створення є хімічне заточення вістря гачка, яке виготовляється з вуглецевої сталі. Все це робить гачки Gardner неймовірно конкурентоспроможними, а враховуючи цінову політику компанії, то складно знайти більш прийнятний варіант за такі гроші.

Які моделі є у Гарднера:

  1. Talon Tip - класичний "вайд гейп"
  2. Incizor - подовжений "вайд гейп"
  3. Mugga - класичний "Курв шанк"
  4. Longshank Mugga - подовжений "курв шанк", також відомий як "банан"
  5. Chod - гачок для поп-апів та оснасток для плаваючих бойлів
  6. Rigga - новинка, яка є «курв шенками» нового покоління
  7. Target Specimen - гачки для матчевої, фідерної ловлі, або для особливо делікатних оснасток.

Усього сім моделей, які доступні на українському ринку. До кожної з них є додаткові позначення, які означають:

Continental - посилений дріт (аналог абревіатури "XS" у гачків Hayabusa)

Covert Dark – оригінальне покриття матового чорного кольору

Covert – попереднє покоління покриття гачків кольору хакі. Його змінив Covert Dark, але все одно з виробництва не зняли, тому що багатьом рибалкам старий Коверт дуже подобається через його коричневіший відтінок.

Взагалі про технологію Covert не можна не сказати окремо. Насправді, це не покриття. Ще при литті гачків додаються деякі елементи (які, звичайно, тримаються в найсуворішому секреті), які роблять гачки абсолютно матовими, адаптивними до світла під водою. Вони не бликують і виробнику немає потреби зменшувати їх габарити, щоб компенсувати тефлонове напилення. Таким чином, ви отримуєте ті ж переваги, що і у тефлонових гачків (непомітність), але при цьому виграєте в надійності.

Wide Gape

Класичний Wide Gape, який вірою та правдою служить протягом довгих років рибалкам по всьому світу. З часом і розробкою нових технологій, таких як Covert, Covert Dark сама модель гачка зазнала деяких змін. Нові гачки стали гострішими, змінилися деякі параметри. Але сенс залишився тим самим, просто вони стали кращими. Зверніть увагу, що Талон Тип загнуте всередину жало. Цей гачок відмінно підходить для лову з м'якими матеріалами, оскільки забезпечує надійне проникнення в губу риби. Вушко загнуте всередину на 5 градусів – класика жанру.

Доступні розміри: 2, 4, 6, 8 та 10. В упаковці 10 штук

Incizor

Це дуже добрий варіант, якщо ви ловите на флюорокарбонові повідці. Гачок дуже сильний, з прямим жалом і підходить для лову дуже активної, але сильної риби. Гачки дуже сильні, надійні і злегка подовжена цівка збільшує важіль гачка при клюванні, а значить збільшує надійність засічки.

Доступні розміри: 4, 5, 6, 8 та 10 В упаковці 10 штук

Mugga

Одні з найвідоміших і найвдаліших курв шенків, які були вигадані за всю історію карпфішингу. Оснащення Ronnie rig, на яке зараз ловить половина світу було придумано саме з цією моделлю гачка. Дуже агресивні, ідеально підходять під більшість умов, з якими вам доведеться зіткнутися. Якщо ви любите ловити на одиночні поп-апи, то складно знайти найвдалішу модель. За довгі роки ці гачки пройшли лід і полум'я, тому навіть не думайте сумніватися у їхній крутості!

Доступні розміри: 2, 4, 6, 8 та 10 В упаковці 10 штук

Longshank Mugga

Подовжена версія Муггі, яку використовували на оснащенні 360 градусів, а також використовують трофейники-кілери, які не заспокояться, доки не зловлять 30+ на свій blowback rig та сніговик. Це справжній трофейний, неймовірно агресивний варіант, коли вам потрібна лише одна клювання та ви знаєте, що це буде єдиний шанс витягнути рибу. Якщо ви не хочете рвати на собі волосся через сход після 5 діб очікування - це ваш варіант!

Доступні розміри: 4, 6 та 8
В упаковці 10 штук

Chod

Тут все просто – це гачок для поп-апів із відігнутим назовні вушком. Chod rig, Stiff rig, Multi rig та інші оснастки, які ми використовуємо для плаваючих бойлів – це модель для вас, хлопці. Тут Gardner не вигадував купу різних моделей, а просто зробив одну для чода. Ловите на жорсткий мономатеріал поверх трави та сміття? Беремо цей гачок!

Доступні розміри: 4, 5, 6 та 8
В упаковці 10 штук

Rigga

Це остання віха у великій родині коропових гачків. Розробка велася протягом довгих 5 років і нарешті вони у нас! Супер агресивний загин вушка в 20 градусів! За великим рахунком, тепер уже все одно з яким повідком ви використовуєте даний гачок. Усього є дві моделі цих гачків - BCR для чода (з відігнутим вушком назад) і CVR для інших оснасток. У вашому розпорядженні справжній ексклюзив!

Доступні розміри: 2, 4, 6, 8 та 10
Доступні розміри моделі ЧОД: 4, 5, 6 та 8

В упаковці 10 штук

Target Specimen

Це справжня криниця для поплавочників, фідеристів, які хочуть відправитися ловити коропа на комерційний ставок і їм потрібен мініатюрний, але дуже потужний гачок. Так що короп'ятникам теж має сенс уважно придивитися до цієї моделі і мати її у своєму розпорядженні!

Доступні розміри: 10, 12, 14 та 16
В упаковці 10 штук

Навіщо потрібен Continental?

Для складніших умов. Коли поряд корчі і у вас немає часу на делікатне виведення, а доводиться форсувати події. Всі пропорції гачків залишаються такими ж, просто збільшується товщина дроту, що додає надійності.

Чим відрізняється Covert Dark від Covert?

Covert Dark Більш темне покриття наступного покоління після Covert'a. також одночасно з появою Covert Dark було дещо змінено характеристики гачків. Вони стали гострішими. Covert Dark є технологічнішим, але за відсутності його на прилавку не роздумуйте і беріть Covert.

Звичайні гачки такі погані?

Ні, просто звичайні гачки - це класичні матеріали, класичний дріт без потовщення, без додавання матового антивідблиску інгредієнта. Для звичайної риболовлі абсолютно точно вистачить звичайних гачків, особливо якщо у вас зовсім обмежений бюджет. Багато в чому всі вишукування підходять для лову бувалий, великої риби, яка може розпізнати каверзу там, де звичайні коропи будуть сміливо підбирати насадку.